Raunt Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Sonucu

Bu kampanya 11.11.2016 tarihinde bitmiştir.

Raunt Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Kazanan Talihlilerin İsimleri

Raunt Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Ödülleri

Ödül Adı Ödül Sayısı Detay
D&R hediye çeki 12 Haftanın bölüm birincilerine (4 haftada toplamda 12 kişi) Türkiye genelindeki D&R mağazalarında 31 Aralık 2016 tarihinde kadar geçerli 100 TL'lik D&R hediye çeki
Raunt 3 Ayın bölüm birincilerine (her bölümden 1 kişi olmak üzere toplamda 3 kişi) Raunt (Dijital ve basılı yayınlardan oluşan üniversiteye hazırlık setidir)
iPhone 6S 1 Ayın birincisine iPhone 6S 16 GB Cep Telefonu ikramiyesi

Kampanya Kanalları

Kanal Adı Url
Web Sitesi http://www.hazirlikoyunlari.com/

Raunt Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Katılım Koşulları

www.hazirlikoyunlari.com (ücretsiz) internet sitesine girip soruları hızlı ve doğru cevaplayarak kampanyaya katıl, ödülleri kazan.

Bu kampanya Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından Mpi’nin 10.10.2016 tarihli ve 24951361-255.05.02/2418-7503 sayılı izin yazısına istinaden kapsamdışı olarak düzenlenmektedir.

14.10.2016(saat:20.00) - 11.11.2016 (saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde www.hazirlikoyunlari.com (ücretsiz) internet sitesine girip Türkçe-Matematik, Matematik-Fen, Türkçe-Sosyal bölümlerinden herhangi birini seçerek karşılarına çıkan 7 adet soruyu (Her bölüm 60 sorudan oluşmaktadır. Sorular bu 60 adet sorudan rastgele gelmektedir ve kullanıcılara her soru başına 25 saniye süre verilmektedir) hızlı ve doğru cevaplayarak (Doğru cevapladıkları her soru için kalan süresi milisaniye cinsinde hesaplanarak, o kadar puan kazanacaklardır ve bu puanlar her kullanıcının kendi profilinde toplanacaktır.) kampanyaya katılabileceklerdir.


Kampanya süresince her hafta her bir bölümden en çok soruyu doğru olarak yanıtlamış olan katılımcı o haftanın birincisi olacak ve haftanın bölüm birincilerine (4 haftada toplamda 12 kişi) Türkiye genelindeki D&R mağazalarında 31 Aralık 2016 tarihinde kadar geçerli 100 TL'lik D&R hediye çeki, ayın bölüm birincilerine (her bölümden 1 kişi olmak üzere toplamda 3 kişi) Raunt (Dijital ve basılı yayınlardan oluşan üniversiteye hazırlık setidir) ve ayın birincisine iPhone 6S 16 GB Cep Telefonu ikramiyesi verilecektir. Ayın birincisi, o ay içerisinde en yüksek puanı almış olan kullanıcıdır.


Ödüle hak kazanan kullanıcı sayısının 1 den fazla olması durumunda hepsine aynı ikramiye verilecektir.


Sonuçlar 18.11.2016 tarihinde www.hazirlikoyunlari.com internet sitesinde yayınlanacaktır.


Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.


Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.


Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kampanyaya Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.


Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.


Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.


İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer vergisel yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.


Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.


Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.


Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı yaşanacak aksaklıklardan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. sorumlu değildir.


Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.


Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin kayıtları kesin delildir..
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından yapılacaktır. Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.


Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.Yorum Yapmak İster Misiniz?

Kampanya Yorumları

ferhat

03.11.2017 15:29
takla istiyoruz

Popüler Kampanyalar

Son 71 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

8 yorum
Son 40 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

74 yorum
Son 40 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

32 yorum
Son 71 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

5 yorum

Bunları Kaçırma

Son 87 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 100 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 71 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

2 yorum
Son 100 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 40 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

1 yorum
Son 47 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

5 yorum
Son 87 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 88 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum