Microsoft Türkiye - Excel Benden Sorulur Yarışması Sonucu

Bu kampanya 25.11.2016 tarihinde bitmiştir.

Microsoft Türkiye - Excel Benden Sorulur Yarışması Kazanan Talihlilerin İsimleri

Asus Zenbook Flip Dizüstü Bilgisayar Kazanan Asil Talihli

Onur Yılmaz

Microsoft Türkiye - Excel Benden Sorulur Yarışması Ödülleri

Ödül Adı Ödül Sayısı Detay
Asus Zenbook Flip Dizüstü Bilgisayar 1 Asus Zenbook Flip Dizüstü Bilgisayar

Kampanya Kanalları

Microsoft Türkiye - Excel Benden Sorulur Yarışması Katılım Koşulları


Microsoft sizi dünya çapında düzenlecek Excel yarışmasına davet ediyor. Çok sayıda Excel kullanıcısı ve Excelseverin katılacağı yarışmaya tüm Excelseverler davetli...


Veri yönetimi, veri görselleştirme ve formül yazımı gibi farklı alanların bulunduğu yarışmamızda yaratıcılığını ve hünerlerinizi gösterin, Asus Zenbook Flip kazanma şansını yakalamanın yanında büyük ödüle de sahip olma şansını yakalayın! 

Ekim 2016 - Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak ve toplam 3 adımda tamamlanacak Excel yarışmamıza katılan yarışmacılardan en hızlı Excel kullanıcısı, her ülkenin şampiyonunun katılacağı dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanacak. Yapılacak finalin birincisi “Excel Dünya Şampiyonu” ünvanıyla Seattle’da bulunan Microsoft kampüsüne gidip, Excel’in geliştiricileriyle yeni özellikler hakkında sohbet etme şansına sahip olacak. 

Nasıl katılabilirim? 
1) Yarışma sorularını indir.
2) İndirdiğin Excel’i aç ve istenilen bilgileri doldur. 
3) Soruları en hızlı şekilde cevapla, bütün hünerlerini sergile ? 
4) Dosyayı kaydet, yandaki forma yükle ve finaller için bizden haber bekle! Microsoft Türkiye – Excel Benden Sorulur – Excel Yarışması Katılım Koşulları 

Yarışma Sponsoru: 
Bu yarışma Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Bellevue Residences, Levent Mahallesi; Aydın Sokak No:7, Levent 34340; İstanbul, Türkiye) sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir. 

Uygunluk: 
Bu yarışma Microsoft çalışanları, aile fertleri, Microsoft’u temsil yetkisine sahip kişiler ve Microsoft’a profesyonel açıdan bağlı kişiler hariç Türkiye’de ikamet eden 18 yaşından büyük her kişiye açıktır. 

Katılım: 
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Katılımcı yarışmada bulunan bütün Excel sorularını cevaplamakla yükümlüdür. Katılımcılar 3 farklı Excel sayfasındaki soruları cevaplamakla yükümlüdür.

Microsoft, kayıp, formatı bozuk veya geç yüklenmiş dökümanlardan sorumlu değildir. Yarışmaya katılım için herhangi bir satınalma gerekmemektedir. Katılım bütün Hükümler ve Koşulları kabul etmeyi gerektirir. Microsoft, bu Hükümler ve Koşulları ihlal eden her kişiyi yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir. 

Önemli Tarihler: 
Yarışma 12 Ekim 2016 08:00 saatinden 25 Kasım 2016 16:00 saatine kadar devam edecektir. Kazanan 25 Kasım günü Microsoft Türkiye Istanbul binasında açıklanacaktır. 

Bilgi Kullanımı: 
Yarışmaya katılım için paylaşılan bütün kişisel bilgiler gelecekte herhangi bir Microsoft Pazarlama aktivitesinde kullanılabilir. 

Finale katılım için gerekli ekipman ve yazılımlar: 
Finalistlerin kendi dizüstü/masaüstü/tablet bilgisayarlarını getirmeleri talep edilmektedir. Finalistlerin bilgisayarlarında Office 2016 yüklü olmalıdır. 

Kazananların Seçilme Kriterleri: 
Bütün soruları en kısa sürede en doğru şekilde cevaplayan 3 kişi finale katılmaya hak kazanacaktır. Finalistler, finale katılmak için Microsoft Türkiye binasına davet edileceklerdir. 
Finalde verilen soruları en kısa sürede en doğru şekilde cevaplayan kişi şampiyon seçilecektir. 

Hediye finalin gerçekleştiği 25 Kasım günü kazanana verilecektir.
Hediye: Asus Zenbook Flip Dizüstü Bilgisayar
Hediye kimseye devredilemez veya nakit olarak talep edilemez. Microsoft ödülün muadili veya daha iyisi olabilecek herhangi başka bir ödül verme hakkına sahiptir. 

Kazanan Listesi: 
Finalist listesi ve şampiyon olan kişi isminin/isimlerinin halka açık kullanılmasına izin vermektedir. Ödülü kazanan kişinin ismi bütün Microsoft sosyal medya platformlarında yayınlanma haklarını Microsoft’a vermektedir. 

Kişisel verilerle ilgili bilgilendirme: 
Bilgilendirme notu için tıklayınız. 

Diğer:
Microsoft Gizlilik Bildirimi için lütfen tıklayınız. 

Microsoft yarışma ile ilgili kural ve koşulları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve/veya ortadan kaldırma hakkına sahiptir. Bu durumda katılımcıların Microsoft’tan herhangi bir talepte bulunma hakkı söz konusu değildir.Yorum Yapmak İster Misiniz?

Popüler Kampanyalar

Son 2 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

42 yorum
Son 3 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

4 yorum
Son 2 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

71 yorum
Son 2 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

27 yorum

Bunları Kaçırma

Son 20 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

30 yorum
Son 107 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 31 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

3 yorum
Son 25 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

1 yorum
Son 39 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 2 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

7 yorum
Son 22 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

18 yorum
Son 18 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

2 yorum