Elidor iPhone 7 ve Vespa Çekilişi Sonucu

Bu kampanya 28.02.2017 tarihinde bitmiştir.

Elidor iPhone 7 ve Vespa Çekilişi Kazanan Talihlilerin İsimleri

Not: Verilerin yayınlanma süresi dolmuştur.

Elidor iPhone 7 ve Vespa Çekilişi Ödülleri

Ödül Adı Ödül Sayısı Detay
Vespa Primavera 1 1 kişi Vespa Primavera 150 3V 2017 Model Motosiklet(değeri: 18.400,00 TL)
iPhone 7 5 5 kişi Apple Iphone 7 32 GB (hat ve kart hariç) (birim değeri:3.835,00 TL)
Digital Fotoğraf Makinesi 10 10 kişi Fuji Film Instax Mini Pembe renkli Digital Fotoğraf Makinesi (birim değeri: 253,70 TL)

Elidor iPhone 7 ve Vespa Çekilişi Katılım Koşulları

14.02.2017 (00:01) – 28.02.2017 (23:59) tarihleri arasında Elidor Shazam uygulamasında, uygulama içerisinde açılan katılım formunu ad, soyad, adres, cep telefonu numarası ve doğum tarihi bilgileriyle dolduran kullanıcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Elidor Shazam çekiliş kampanyası MPİ’nin 06.02.2017 tarih ve 265-963 sayılı izni ile 14.02.2017 (00:01) – 28.02.2017 (23:59) tarih ve saatleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya, Shazam uygulamasında yukarıda belirtilen tarihler arasında Elidor markasına ait Elidor Şampuan ve Saç Kremi ürünlerinin yeni şişe görsellerinin uygulama tarafından okunmasıyla aktif hale gelmektedir.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekiliş sonunda

1 kişi Vespa Primavera 150 3V 2017 Model Motosiklet(değeri: 18.400,00 TL),

5 kişi Apple Iphone 7 32 GB (hat ve kart hariç) (birim değeri:3.835,00 TL) ve

10 kişi Fuji Film Instax Mini Pembe renkli Digital Fotoğraf Makinesi (birim değeri: 253,70 TL) kazanacaktır.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye (“Unilever”)ait Elidor markası tarafından Shazam uygulaması üzerinde gerçekleştirilen Elidor Shazam kampanyası (“Kampanya”) 14.02.2017 (00:01) – 28.02.2017 (23:59) tarih ve saatleri arasında düzenlenmektedir.

İşbu Katılım Koşullarında bahsi geçen tüm zamanlara İstanbul Yerel Saati (Avrupa Merkez Saati + 1 Yaz Saati) uygulanacak olup. U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. saati esas alınır.

Kampanya’ya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir.

Katılım için ürün alım şartı yoktur.

Katılımcılar; Shazam uygulamasını akıllı telefon veya tablet bilgisayarlarına ücretsiz indirebilirler (Shazam; dinlerken ismini hatırlayamadığımız çalan şarkıyı bulma yani müzikten şarkı bulma ve fiziksel nesneleri tanıma özelliği olan bir uygulamadır).

Kampanya’ya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir.

Kampanya’ya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından Unilever sorumlu değildir.

Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, Kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir.

Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.

Shazam uygulamasında yukarıda belirtilen tarihler arasında Elidor markasına Elidor Şampuan ve Saç Kremi ürünlerinin yeni şişe görsellerini uygulama tarafından okutarak kampanyaya katılan ilk 1000 kişi anında 600ml şampuan ve 600 ml saç kreminden oluşan Elidor ürün paketini kazanacaktır.

Elidor ürün paketi kazanan katılımcılar aynı zamanda büyük ödüle çekiliş hakkını da kazanacaktır.

Çekiliş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti, Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde 03.03.2017 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilecek ve sonuçlar 09.03.2017 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında ve Kampanya Havuzu'nda ilan edilecektir.

Katılımlarda ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğunun ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler 24.03.2017, yedek talihliler 08.04.2017 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Unilever ve/veya Ajans’ın Kampanya boyunca, Kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanılarak hile yaptığı tespit edilen katılımcı/yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini/oylarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve erişimini engelleme hakkı saklıdır.

Unilever’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Shazam uygulamasındaki yarışma sayfası kapsamında, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, sayfada yer alan tüm içerikler, Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili yasal mevzuat gereğince korunmaktadır.

Sayfa kullanıcıları, sayfayı kullanmaları sonucunda sayfaya dahil olan her türlü içerik üzerinde eser/hak sahibi olduklarını ve bu sayfalar üzerindeki tüm mülkiyet hakları ile eser sahibi olmaktan ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan çoğaltma, yayma, işleme, işaret ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, temsil şeklindeki mali haklarını ve/veya icracı ve/veya yapımcı olmaktan doğan bağlantılı haklarını, topluma sunuluş biçim, zaman ve yerinin belirlenmesi ve eserde herhangi bir şekilde değişiklik yapılması ve diğer tüm fikri ve sınai haklarını, kişisel haklarını, Unilever tarafından belirlenen her türlü mecrada / platformda / ürün / malzeme / organizasyonda vs herhangi bir süre ve mecra kısıtlaması olmaksızın, Türkiye ve dünyada kullanılmak üzere, herhangi bir bedel talep etmeksizin Unilever’e devrettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. Şti ve Manajans/Jwt çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Yurt dışında yaşayanlar Kampanya’ya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Unilever’inbundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, ertelenemez, iade edilemez veya satılıp nakde dönüştürülemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.

Unilever, Kampanya’ya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden veya telefonların uyumu konusunda çıkabilecek arızalardan ve benzeri her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Katılımcıların bilgi formunu doldurarak paylaştıkları kişisel bilgiler, Unilever nezdinde saklıdır ve Unilever Gizlilik Politikası uyarınca korunmaktadır. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. http://www.unileverprivacypolicy.com/turkish/policy.aspx

Katılımcıların paylaştıkları kişisel bilgiler Unilever nezdinde ve Şirket tarafından sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir.

Kampanya’ya katılan herkes, Katılım Koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Unilever ,Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Katılımcıların Katılım Koşulları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır. Unilever bu Katılım Koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

Bu nedenle katılımcılar, güncel Katılım Koşulları’nı öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Kampanya ile ilgili oluşabilecek her türlü ihtilaflı durumda Unilever’in sistem/sunucu kayıtlarının doğruluğu esas alınacaktır.

Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye Unilever Tüketici Hattı (444 25 19) ve https://www.facebook.com/ uzantılı internet adresinden ulaşabilirsiniz.Yorum Yapmak İster Misiniz?

Kampanya Yorumları

Editor

04.03.2017 15:02
Mehmet bey en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mehmet

04.03.2017 14:28
Çekiliş dün yapıldı kim kazandı acaba

Editor

03.03.2017 15:51
Metin Bey merhaba, yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı? Tam olarak yorumdan neyi kastettiğinizi anlayamadık.

Metin sak

03.03.2017 15:37
Ben bekleyemem ki

Editor

27.02.2017 01:08
Sevgi Hanım Merhaba, yapmış olduğunuz yorumların cevabını ilgili kampanya altından takip edebilirsiniz. "Bize Yazın" kısmından gelen soruların cevabı, yazmış olduğunuz email adresine iletilliyor. İyi günler dileriz.

Editor

27.02.2017 00:31
Formu doldurup göndermeniz yeterli. Ürün satın almanıza gerek yok. Herhangi bir marketten de okutabilrisiniz. Bol şanslar diler, bize de desteklerinizi bekleriz. Takıldığınız bir konu olursa yardımcı olmaya çalışacağız. İyi günler.

Editor

27.02.2017 00:29
Sevgi Hanım merhaba. Gecikmeden dolayı öncelikle özür dileriz. Çekilişe katılabilmek için telefonunuza "Shazam" uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Android için playstore,apple için apple store'dan indirebilirsiniz. Uygulamayı açıp, Elidor marka(kampanya detayında göründüğü gibi) ürüne uygulamayı fokuslayıp shazamala veya gönder butonuna bastığınızda sizi otomatik olarak elidor çekiliş formuna yönlendirecektir.

sevgi

27.02.2017 00:22
sorularımın cevabını neden alamıyorum

sevgi

27.02.2017 00:19
sorularımın cevabını neden alamıyorum

sevgi

27.02.2017 00:14
shazam uygulamam yok ne yapmam gerekiyor

sevgi kılıç

27.02.2017 00:06
çekilişe nasıl katılıyoruz

Editor

25.02.2017 23:22
Ayfer Hanım merhaba, eğer formu daha önce göndermiş iseniz kabul etmiyor olabilir. Çünkü kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Daha önce göndermemiş iseniz form iletilmiştir diye düşünüyorum. Teyit etmek adına 444 25 19 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. Size bol şans diler bize de desteklerinizi bekleriz.

Ayfer

25.02.2017 22:47
Merhaba ben formu doldurduktan sonra gönder Seçeneğine tıkladıktan sonra formu doldur ekranı geliyor acaba doldurduğum form boşa mi gidiyor ?? Yoksa iletiliyormu ??

Editor

25.02.2017 17:15
Mizgin Hanım merhaba, uygulamayı kullanan ve çekilişe katılabilen bir arkadaşınız varsa destek alabilirsiniz. Biz çağrı merkezini arayıp uygulama konusunda şikayetleri ilettik. 444 25 19 numaralı telefondan destek alabilrsiniz. Bol şanslar. İyi günler.

Mizgin Sak

25.02.2017 16:58
yaptığım halde olmuyor başka bir yolu yokmu

Editor

24.02.2017 17:12
Şebnem hanım merhaba, kampanyaya katılım için ürün almanıza veya ürünü saklamanıza gerek yok. Bol şans diler bize de desteklerinizi bekleriz.

Sebnem

24.02.2017 16:04
Elidor şampuan şişesini saklamamiz gerekiyor mu ?

Editor

22.02.2017 13:59
Uygulamayı kullanan ziyaretçilemiz olmuşsa burdan diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirlerse çok memnun oluruz. Bol şanslar.

Editor

22.02.2017 13:58
Merhabalar, Shazam uygulamasının kullanımı hakkında sizlere kısa bir bilgi vereceğiz. Email yolu ile uygulamanın çalışmadığı veya nasıl çalıştığı konusunda sorular geldi. Sizler için Elidor çağrı merkezini arayıp ayrıntılı bilgi aldık. Uygulamayı açıp, Elidor yeni ürün ismine fokusladıktan sonra, shazamla düğmesine bastığınızda, uygulama sizi otomatik olarak elidor kampanya formuna yönlendirecektir.

ismail yase

19.02.2017 18:16
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Editor

19.02.2017 17:06
Sitemizde görmediğiniz kampanyaları info@kampanyahavuzu.com adresinden bildirebilirseniz çok mutlu oluruz. Bol şanlar.

Editor

19.02.2017 17:06
İsmail Bey merhaba, mümkün olan en hızlı sürede kampanyaları duyurmaya çalışıyoruz. Bazen kampanya katılım koşulları hakkında ayrıntılı bilgi verilmeden, ilgili firmalar tarafından sadece görseller ile duyurulmaya çalışılıyor. Biz detaylı bir şekilde, kampanya katılım koşullarını anlayıp yayınlayarak, ziyaretçilerden gelebilecek sorulara cevap verebilecek durumda olmamız gerekiyor. Gecikmelerden dolayı özür dileriz.

ismail yase

19.02.2017 16:58
kolay gelsin kampanya başlama tarihinden 4 gün sonra geldi sayfaya başarınızı dilerken çabuk olmanızı rica ediyorum

Editor

19.02.2017 00:26
Sergen Bey merhaba,"Shazam uygulamasında Elidor markasına ait Elidor Şampuan ve Saç Kremi ürünlerinin yeni şişe görsellerinin uygulama tarafından okunmasıyla aktif hale gelmektedir" ibaresi yer alıyor.Şişe üzerindeki görseli okuttuğunuzda form aktif hale gelecektir. Kampanyamızın detay kısmındaki resmi inceleyelirsiniz.Bol şanslar.

sergen

18.02.2017 23:32
merhaba. ben nasıl katılacağımı anlamadım. benim shazam uygulamam var. ama formu bulamadım ne yapmam gerekiyor ?

Popüler Kampanyalar

Son 51 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

52 yorum
Son 21 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

3 yorum
Son 51 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

36 yorum
Son 51 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

175 yorum

Bunları Kaçırma

Son 5 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 6 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

11 yorum
Son 143 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

7 yorum
Son 51 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

175 yorum
Son 21 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

9 yorum
Son 51 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

48 yorum
Son 21 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

6 yorum
Son 27 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum