Armada'dan Lexus Kazanma Şansı! Sonucu

Bu kampanya 22.02.2017 tarihinde bitmiştir.

Armada'dan Lexus Kazanma Şansı! Kazanan Talihlilerin İsimleri

1 adet 2016 model Lexus RC200T F SPORT Kazanan Asil Talihli
Kupon No:006640 / Semra Al

1 adet 2016 model Lexus RC200T F SPORT Kazanan Yedek Talihli
Kupon No:028106 / Çağla Nur Keçeci


Armada'dan Lexus Kazanma Şansı! Ödülleri

Ödül Adı Ödül Sayısı Detay
Lexus RC200T F Sport 1 1 adet 2016 model Lexus RC200T F Sport

Armada'dan Lexus Kazanma Şansı! Katılım Koşulları

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapın Armada'dan Lexus Kazanma Şansı yakalayın.

Armada'dan Lexus Kazanma Şansı!

ÇEKİLİŞ KURALLARI: Armada İşletmecilik ve Ticaret A.Ş.'nin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden aldığı 24/10/2016 tarih ve 40453693-255.01.02/2575-7828 sayılı izinle düzenlediği kampanyaya; Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan (Armada AVM içinde bulunan mobil / sabit telefon ve internet, fatura ödemeleri, TL / dakika yüklemeleri, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kart slipleri, Ticket, Multinet, Sodexo yemek fişleri, para veya puan yüklü hediye kartı-hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz ve Aski su alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün / tütün mamulleri ve alkollü içecek harcamaları, bankamatikten yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi ve tahsilat makbuzları kampanyaya dâhil değildir.)

Kampanya süresince toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma bankosuna gidip Armada Kart ile fiş / fatura / e-Arşiv faturalarını ibraz edip onaylatan Armada Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Katılımcı listesi, çekilişe katılım numarası, ad-soyad, adres bilgilerini içerecek şekilde oluşturulacak ve kayıt edilerek çekilişten önce çekiliş heyetine sunulacaktır.

Çekilişle verilecek olan ikramiye,

1 adet 2016 model Lexus RC200T F Sport’dur.

Kampanya 02.11.2016 tarihinde saat 10.00’da başlayıp, 22.02.2017 tarihinde saat 22.00’de sona erecektir.

Talihlileri belirleyecek olan çekiliş, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda 01.03.2017 tarihinde saat 15.00’te Armada Alışveriş Merkezi Zemin Kat atrium alanı Eskişehir Yolu No: 6 C Blok 06520 Söğütözü - ANKARA adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihlilerin listesi 03.03.2017 tarihli Sabah Gazetesi Ankara baskısında ve Kampanya Havuzu'nda, Armada Alışveriş Merkezi’nde bulunan panolarda ilan edilecektir.

Ayrıca çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

İkramiyenin asil talihlisi için son başvuru tarihi 18.03.2017, yedek talihlisi için ise son başvuru tarihi 02.04.2017’dir.

İkramiye son teslim tarihi 17.04.2017’dir. Kampanyaya sadece Armada Kart sahipleri katılabilir.

Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Armada Kart sahibinin ad-soyadı ile fatura üzerindeki ad-soyad aynı olmalıdır.

Farklı ad-soyaddaki faturalara işlem yapılamaz. Fiş / fatura, e-Arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde verilen bilgisayar çıktıları iptal edilir.

Müşteriler Armada Kart ve fiş / fatura, e-Arşiv fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura / e-Arşiv fatura ibrazı zorunludur.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

Armada İşletmecilik ve Tic. A.Ş. ve Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. çalışanları, Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Armada AVM’de açmış olduğu stant çalışanları, Armada Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.Yorum Yapmak İster Misiniz?

Popüler Kampanyalar

Son 72 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

58 yorum
Son 72 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

54 yorum
Son 29 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

3 yorum

Bunları Kaçırma

Son 72 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

11 yorum
Son 62 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum
Son 50 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

1 yorum
Son 29 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

3 yorum
Son 11 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

4 yorum
Son 37 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

23 yorum
Son 11 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

4 yorum
Son 29 gün

Bu kampanya tarihine kadar geçerlidir.

0 yorum